Огляд урядових рішень за 27.07.2016

Posted on Posted in Законодательство

Про прийняття законів України щодо податкової, бюджетної чи соціальної політики громадяни досить швидко узнають з новин. Але постанови Кабінету Міністрів України, які приймаються пачками, несуть в собі такі сюрпризи, про які населення дізнається лише пост-фактум.

Яскравий приклад, Розпорядження КМУ від 27 липня 2016 р. № 568-р «Деякі питання підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу “Євробачення”», відповідно до якого погодили укладення Національною телекомпанією договору-доручення з публічним акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” щодо перерахування цим товариством як повіреним 15 млн. євро на рахунок Європейської мовної спілки в забезпечення виконання умов договору, що передбачається укласти між Національною телекомпанією та Європейською мовною спілкою, стосовно проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу “Євробачення” з подальшим отриманням зазначеним товариством відповідної суми коштів після завершення конкурсу.

В подальшому Національна телекомпанія укладає з Європейською мовною спілкою договір стосовно проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу “Євробачення”.

І як наслідок усього цього, маємо передбачити під час підготовки проекту Державного бюджету України на 2017 рік бюджетні призначення для проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу “Євробачення” у розмірі не менше, ніж сума, еквівалентна 15 млн. євро.

Такі витрати для українського бюджету є досить «важкими» та стануть черговим приводом для підвищення податків та залучення кредитних коштів. Тому можна готуватися, що і так складна ситуація у бюджетній політиці ще погіршиться у 2017 році через Євробачення, яке стане «несподіваною радістю» для більшості платників податків. Які, можливі, не дивляться і навіть не знають про цей пісенний конкурс.

Подпишитесь на наш канал в Telegram https://t.me/finstatinfo и получайте актуальные инсайты от аналитиков Finstat. Будьте в курсе!

Смотрите также на Finstat.info:

Добавить комментарий